22 ayar bilezik fiyatları

22 ayar bilezik fiyatları. 

Altın bilezikler son yıllarda Türkiye’de altın yatırımcılığının en yaygın yolu haline geldi. Güzel bir altın bileziğin harika bir estetik değeri olduğu gibi, Pazar fiyatları çok değişken olduğundan birçok insan bir yatırım olarak altın almakta ki böylece takılarını daha sonra kolayca satabilsin (ve tabi ki kar yapma umuduyla).

22 ayar altın bilezik yatırım amacıyla alınan en yaygın takı olmakla birlikte 14 ayar ve 8 ayar bilezikler de oldukça yaygındır. Ancak, sadece yatırım amacıyla altın alıyorsanız altın külçesi ya da sikke almayı düşünün. Bunun nedeni, altın bileziklerin alım ve satım fiyatı arasındaki farkın altın külçesinden çok daha fazla olma eğiliminde olmasıdır.

22 ayar bilezik fiyatları bugün, alış + satış.


 

22 ayar altın bilezik fiyatları.

22 ayar altın bileziklerin fiyatları markaya, işçiliğe ve bileziğin kalitesine göre değişmektedir. Fakat bilezik ve takı fiyatlarının değerini belirleyen en önemli şey tabi ki de değerli metalin kendisi; yani altındır.

Bu sayfada 22 ayar altının gramının alım ve satım fiyatlarını eklemeyi seçtik. Böylece belirli bir bileziğin altın değerini, bilezikteki altının toplam miktarı ile bir gram altının fiyatını çarparak hesaplayabilirsiniz.

Alım ve satım fiyatları günlük olarak güncellenmektedir. Gerçek zamanlı altın fiyatları (24 ayar) için lütfen ana sayfaya bakınız.

Her zamanki gibi, birçok dükkâna gidip görüşmeyi ihmal etmeyin. Bu sayfadaki alım ve satım fiyatları sadece yol göstericidir. Genellikle pazarlık yaparak daha iyi fiyatlar alabilirsiniz.

 

22 ayar altın bileziği nereden alabilirim?

Aşağıda, Türkiye’deki altın bilezik ve takı konusunda en büyük ve en çok güvenilir satıcıların listesini bulabilirsiniz.

Altın Alalım – www.altinalalim.com/Bilezik

Altın Sarrafı – www.altinsarrafi.com

Koçak Gold – www.ekocakgold.com

Bilezikçi Gold – www.bilezikci.com

May Gold – www.maygold.com.tr/22ayar_altın_bilezik

Shop Altin Bas – www.shopaltinbas.com/Altın_Bilezik

Tektaş – www.tektas.com/Urun/Listele/AltinBilezik#!1

Altın Sepeti – www.altinsepeti.com/?g=altin-bilezik

Melis Gold – www.melisgold.com

Gitti Gidiyor – www.gittigidiyor.com/ Arama kısmından: 22 ayar altın bilezik, olarak aratın. Fakat güvenilir ve var olan bir firmadan aldığınıza emin olun!

-22 ayar bilezik fiyatları 2013-2014-

Leave a Reply